SIA Kontekss

SIA KONTEKSS ražo, tirgo un piegādā augstas kvalitātes koka skaidu granulas. Granulas tiek fasētas 16 kg polietilēna maisiņos, BIG-BAG 1 tonnas maisos vai arī tiek tirgotas nepakotas, t.i., beramā veidā.
Granulas 16 kg maisiņos tiek pakotas uz paletes 1,2mx1m. Uz vienas paletes ir 60 maisiņi, kopā 0,96 tonnas. Pilnas paletes izmēri ir 1,2m x 1m x 1,6m.
Minimālais vienas piegādes daudzums ir 1 palete (0,96 tonnas).
Maksimālais vienas piegādes (automašīnas) daudzums ir 25 paletes (24 tonnas).
Piegāde tiek veikta ar automašīnām, kas ir aprīkotas ar liftu. Ja ir labi apstākļi izkraušanas vietā(asfalts, līdzens bruģis u.c. cieta, līdzena virsma), tad granulas ar visu paleti var iekraut(ievilkt) pa tiešo garāžā, šķūnī, nojumē, kas atrisina maisiņu pārkraušanas jautājumu.

Cenas. No 01.09.2010.


Ražotnē Jēkabpilī :
95 Ls+PVN

Granulas tiek piegādātas arī visā pārējā  Latvijas teritorijā. Vienas piegādes apjoms ir no 1 t līdz 24 t. Dotās cenas norādītas bez PVN. Lai precīzi varētu pateikt granulu cenu ar visu piegādi uz Jūsu interesējošu adresi, lūdzam Jūs  sazināties ar mums, rakstot savus jautājumus uz e-pastu vai zvanot. Granulu cenu ar piegādi uz klienta norādīto adresi rēķinām katram klientam individuāli. Aprēķinam nepieciešams precīza piegādes adrese un granulu apjoms.


Ja granulas fasējam BIG-BAG maisos, tad cena ir vienāda ar cenu , kas ir 16 kg maisiņos. Izņēmums ir gadījumos, ja pretī  saņemam tukšus tādas pašas kvalitātes un lieluma BIG-BAG maisus. Ja pērk ražotnē beramā veidā, tad par cenu iepriekš ir jāvienojas.


SIA KONTEKSS

Ingars Pinka, tālr.:  26411140
E-pasts: ingarspinka@inbox.lv

www.kontekss.lv

LV EN RU LT