Kā mēs atšķiramies no citiem granulu apkures katlu ražotājiem:

                     1. Mūsu produkti ir ražoti Latvijā, un esam vieni no pirmajiem granulu katlu izgatavotājiem Eiropā.   Vairāk par uzņēmumu.
                     2. Mūsu katlu korpusiem ir 7 gadu garantija, taču Latvijā vecākie modeļi darbojas jau 20 gadus.   Vairāk par servisu un garantiju.
                     3. Katli izstrādāti un ražoti granulām, nevis tām pielāgoti.   Vairāk par to, kāpēc mūsu apkures katli ir īpaši.
                     4. Visa produktu dokumentācija, instrukcijas un programmatūra ir pieejama latviešu valodā.
                     5. TUV institūtā Vācijā mūsu katli novērtēti ar piekto, augstāko klasi apkures katlu EN 303-5 efektivitātes un izmešu pārbaudē.   Vairāk par mūsu katlu efektivitāti.
                     6. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu un vienmēr piemeklējam Jums piemērotāko risinājumu, un varam pat ražošanas procesā veikt īpašus pielāgojumus Jūsu vajadzībām.
                     7. Līdz niansēm izstrādāta siltummaiņa konstrukcija nodrošina vislietderīgāko siltuma novadīšanu apkures sistēmā.  Vairāk par mūsu katlu efektivitāti.
                     8. Pati modernākā vadības automātika ļauj pilnībā pielāgot katla darbību maksimālam komfortam, katls ir vadāms arī caur internetu vai ar mobilās aplikācijas palīdzību.  Vairāk par mūsu katlu automātiku.
                     9. Mēs pastāvīgi attīstam savus produktus un investējam tehnoloģisko risinājumu pilnveidē sadarbībā ar RTU un citām institūcijām.  Vairāk par mūsu sadarbības partneriem.
                     10. Ir pieejams profesionāls serviss, kas veic visus katla apkalpošanas darbus un maināmo detaļu sagādi.   Vairāk par servisu un garantiju.

                      Lielākam ietaupījumam – kvalitatīvas granulas

                      Mūsu katli izstrādāti tā, lai darbotos ar jebkādām granulām. Tajā pašā laikā, augstākas kvalitātes kurināmais vienmēr saražos vairāk siltuma, un arī tīrīšana būs jāveic krietni retāk. Granulu kvalitāti iespējams objektīvi novērtēt pēc vairākiem kritērijiem, kurus esam apkopojuši Jūsu ērtībai.

                      Granulu kvalitātes rādītāji

                      Katrai situācijai savs risinājums

                      Katram no dažādajiem apkures veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Esam salīdzinājuši dažādus siltuma avotus un aprakstījuši svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, izvēloties apkures katlu. Izmantojot mūsu pamācību, Jūs ātri apgūsiet pamatprincipus pareizas apkures izvēlē.


                      Kā izvēlēties apkures katlu

                      Palīdzība neparedzētos gadījumos

                      Katram mēdz gadīties ārkārtas situācijas, taču svarīgi, lai tās būtu viegli atrisināmas. Pēc katla uzstādīšanas, sertificēts speciālists sniegs pilnu pamācību iekārtas lietošanā. Mēs piedāvājam pilnvērtīgu tehnisko atbalstu visos tehniskajos jautājumos, kā arī kvalitatīvu garantijas servisu neparedzētos gadījumos.

                       Tehniskais atbalsts

                      Pareiza uzstādīšana ilgai kalpošanai

                      Lai apkures katls kalpotu ilgi, svarīga ir atbilstoša uzstādīšana un apsaiste. Uzstādīšanu vēlams veikt sertificētiem un pieredzējušiem speciālistiem. Tajā pašā laikā, piedāvājam Jums svarīgākos nosacījumus, kam jāseko līdzi apkures katla uzstādīšanas laikā.

                      Apkures katla uzstādīšana

                      Pirkumu grozs

                      Pirkumu grozs ir tukšs.