Kā mēs atšķiramies no citiem granulu apkures katlu ražotājiem:


  1. Mūsu produkti ir ražoti Latvijā, un esam vieni no pirmajiem granulu katlu izgatavotājiem Eiropā. Vairāk par uzņēmumu.
  2. Mūsu katlu korpusiem ir 7 gadu garantija, taču Latvijā vecākie modeļi darbojas jau 20 gadus. Vairāk par servisu un garantiju.
  3. Katli izstrādāti un ražoti granulām, nevis tām pielāgoti. Vairāk par to, kāpēc mūsu apkures katli ir īpaši.
  4. Visa produktu dokumentācija, instrukcijas un programmatūra ir pieejama latviešu valodā.
  5. TUV institūtā Vācijā mūsu katli novērtēti ar piekto, augstāko klasi apkures katlu EN 303-5 efektivitātes un izmešu pārbaudē. Vairāk par mūsu katlu efektivitāti.
  6. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu un vienmēr piemeklējam Jums piemērotāko risinājumu, un varam pat ražošanas procesā veikt īpašus pielāgojumus Jūsu vajadzībām.
  7. Līdz niansēm izstrādāta siltummaiņa konstrukcija nodrošina vislietderīgāko siltuma novadīšanu apkures sistēmā. Vairāk par mūsu katlu efektivitāti.
  8. Pati modernākā vadības automātika ļauj pilnībā pielāgot katla darbību maksimālam komfortam, katls ir vadāms arī caur internetu vai ar mobilās aplikācijas palīdzību.Vairāk par mūsu katlu automātiku.
  9. Mēs pastāvīgi attīstam savus produktus un investējam tehnoloģisko risinājumu pilnveidē sadarbībā ar RTU un citām institūcijām.Vairāk par mūsu sadarbības partneriem.
  10. Ir pieejams profesionāls serviss, kas veic visus katla apkalpošanas darbus un maināmo detaļu sagādi. Vairāk par servisu un garantiju.

Izcila Kvalitāte

GRANDEG apvieno jaunākās tehnoloģijas, izcilu funkcionalitāti un lietotājam ērtus risinājumus. Uzzini vairāk par mūsu produktu priekšrocībām.

Par produktiem

Plašs Piedāvājums

GRANDEG piedāvā plašu apkures katlu un papildaprīkojuma klāstu, piemērotu jebkuras apkures sistēmas vajadzībām. Iepazīsties ar produktiem katalogā.

Katalogs

Ziņas

GRANDEG aktīvi piedalās granulu apkures popularizēšanā un ekoloģiski atbildīgas saimniekošanas veicināšanā. Lasi vairāk ziņu sadaļā.

Raksti


Adrese:    Dārzciema iela 56A, Rīga, Latvija, LV-1073
Tālrunis:  +371 6718 5959
E-pasts:   info@grandeg.lv


do not click here