Inteliģenta automatizācija

Speciāls vītnes transportieris (šneks)

Granulu padevi no tvertnes uz degli nodrošina vītnes transportieris, piemērots 6-8mm granulām. Ar tā palīdzību granulas tiek hermētiski nogādātas deglī, nepieciešamo daudzumu koriģējot ar skrūves griešanās ātrumu. Vītnes transportieris ražots no pret nodilumu un mehāniskiem bojājumiem izturīga tērauda, bet tā gals veidots no īpaša karstumizturīga tērauda, kuru mazāk ietekmē augstās temperatūras deglī, tādējādi nodrošinot detaļas ilgmūžību.

 

Āra gaisa un apkures termodevēji

Lai uzturētu konstantu temperatūru telpās, apkures sistēmai jāspēj reaģēt un pielāgoties. Mūsu apkures katli aprīkojami ar termodevējiem, kas signalizē par temperatūras izmaiņām un spēj automātiski mainīt siltuma padevi apkures sistēmā. Salīdzinot āra gaisa un apkures sistēmas temperatūru, tiek koriģēta karstā ūdens cirkulācija sistēmā, tādā veidā uzturot vienmērīgu temperatūru radiatoros, siltajās grīdās un citos apkures lokos arī tad, kad apkārtējās vides temperatūra palielinās vai samazinās. Rezultātā ārējā temperatūra neietekmēs situāciju iekštelpās, un visu laiku būs perfekts komforts.

 

Automātiska granulu aizdedzināšana

Pēc dīkstāves vai darbības pārtraukuma, katls automātiski atjauno granulu degšanas procesu. Vītnes transportieris piegādā deglim granulu devu, kurtuvē sāk darboties sildelements un ventilators nodrošina gaisa pieplūdi liesmas radīšanai. Katla automātiskā palaišana ir sarežģīts process, jo aizdegšanai nepieciešamais granulu un gaisa daudzums atkarīgs no granulu veida, katla tīrības un citiem faktoriem, tāpēc cikls var atkārtoties vairākas reizes, līdz kurināmais aizdegas. Tiklīdz granulas aizdegušās, to reģistrē liesmas sensors, un katls uzreiz sāk darboties parastajā siltuma ražošanas režīmā.

Granulu irdinātājs

Lai nodrošinātu apkures katla pilnīgi automātisku darbību, svarīgi, lai kurināmā padeve nevienā brīdī netiktu pārtraukta. Granulu tvertnē lietošanas gaitā neizbēgami radīsies sīki putekļi, it īpaši, ja granulas ir zemākas kvalitātes, un ražošanas procesā nav tikušas pietiekami sapresētas. Lai granulu putekļi un sīkās daļiņas netraucētu granulām nonākt dozatorā, starp granulu padeves sistēmu un tvertni ir īpašs irdinātājs. Tas nodrošina granulu vienmērīgu un nepārtrauktu pieplūdi padeves sistēmā, un novērš risku, ka granulas varētu sablīvēties un izveidot arku virs granulu dozatora.

 

Informācijas vadības ekrāns

Visa informācija no katla padeves, temperatūras un darbības analīzes sensoriem ir pieejama viegli lietojamā informācijas vadības ekrānā uz katla korpusa. Ar to iespējams sekot līdzi katla darbībai un paziņojumiem, kā arī ērti mainīt iestatījumus, lai katls perfekti saderētu ar Jūsu apkures sistēmu, kurināmā izvēli un komforta prasībām.
Ērta mobilā aplikācija apkures sistēmas vadībai

Apkures sistēmu ērti varat vadīt arī caur internetu vai ar mobilās aplikācijas palīdzību.

Pirkumu grozs