Par produktiem

Tieši granulām paredzēti katli

Mūsu katli, lai gan izskatīgi, nav tikai interjera priekšmets. Tie ir ražoti gadiem ilgai, efektīvai darbībai bez tehniskām problēmām. Katla korpuss ar CNC darba galdiem precīzi izgriezts no 4mm tērauda loksnēm. To aprīkojot ar augstākās klases elektroniku, degli un padeves sistēmu, esam uzstādījuši jaunu latiņu granulu apkures katlu kvalitātē.

Specializēti granulu apkures katli
Ilgstošs  ietaupījums

Granulas ir ērti izmantojams, koncentrēts enerģijas avots. Mūsu katli ir speciāli projektēti šīs enerģijas izmantošanai, un tie pastāvīgi tiek uzlaboti, lai sasniegtu vēl augstākus efektivitātes rādītājus. TUV institūtā Vācijā Turbo katla pārbaudē tika pārsniegts 90% lietderības koeficients. Tas ir apliecinājums, ka Jūsu ietaupījums uz apkures izmaksām būs ievērojams.

Izcila efektivitāteIebūvētas drošības sistēmas

Apkures sistēmai jāspēj tikt galā ar tehniskām kļūdām arī bez cilvēka uzraudzības. Mūsu katli aprīkoti ar īpašu automātiku un pārdomātām drošības sistēmām. Tās pielāgotas, lai katls jebkādu kļūdu gadījumā pasargātu Jūs un Jūsu īpašumu no visāda veida uguns, elektrības un citiem drošības riskiem.


Nepārspējama drošība


Augsta automatizācijas pakāpe

Esam pārliecināti, ka apkures katlam ir jākalpo Jums, nevis otrādi. Mūsu produkti veidoti tā, lai tiem būtu jāvelta pēc iespējas mazāk uzmanības. Nepieciešamā temperatūra apkures sistēmā tiek uzturēta pilnīgi automātiski, katls pats regulē kurināmā padevi un bez apstājas spēj darboties nedēļu un pat ilgāk, lai Jūs varētu atpūsties, nevis uztraukties par apkuri.

Inteliģenta automatizācija